Wesele Klaudii i Kamila 22.07.2017r.

W ubiegłą sobotę miałam przyjemność zagościć na weselu Klaudii i Kamila z TrufElkowym Słodkim stołem.

Przyjęcie odbyło się w pięknym miejscu  https://www.facebook.com/ZaciszeKonopnica/

Pierwszy raz miałam okazję pracować się na tej sali i muszę przyznać, że od momentu wejścia stres, który mi towarzyszył odszedł w niepamięć, a to za sprawą fantastycznej atmosfery panującej w tym miejscu. Przemiła obsługa z uśmiechem i serdecznością przywitała mnie od progu. Od tej chwili nie miałam ani cienia wątpliwości, że Para Młoda będzie zadowolona z miejsca, które wybrała na tą wyjątkową okazję.

Tyle o miejscu, a teraz troszkę o słodkościach, które przygotowałam dla Klaudii i Kamila.  Były babeczki w kilku wersjach: cappuccino z kremem kawowym, waniliowe z kremem śmietankowym i orzeszkami oraz mini wersje z kremem śmietankowym i maliną. Nie mogło zabraknąć bez, których nigdy nie jest za wiele. Tym razem pojawiły się w opcji z malinami i borówkami oraz wersja z solonym karmelem i orzeszkami. Były mini ptysie z kremem karpatkowym, musy czekoladowe z owocami leśnymi w miseczkach z czekolady, pana cotty z musem z owoców leśnych, desery śmietanowo truskawkowe z mascarpone, cake popsy i fit deserki z granolą, jogurtem naturalnym, syropem z agawy i granatem.

Klaudii i Kamilowi życzę wszystkiego najsłodszego na nowej drodze życia. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *